Wktótce zaprezentujemy Państwu naszą stronę internetową w nowej odsłonie i z zaktualizowaną ofertą.
Tymczasem zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 601 453 828 lub 530 296 960

KONIE I BRYCZKI

Mam zaszczyt przedstawić Państwu nasz Konie...

„Rudi”, zwany przez p. Zygmunta „Małym”- to hucuł z krwi i kości. Niezwykle inteligentny i sprytny 9-cio latek. Wytrzymały, chętny do pracy i zabawy. Uwielbia towarzystwo i lubi być zauważonym.

„Peana”- klaczka huculska o gniadym umaszczeniu. Bardzo swobodnie czuje się z zaprzęgu. Swoje zadania traktuje jak dobrą zabawę. Jak przystało na młodą damę jest dobrze ułożona, choć czasem pozwala sobie na młodzieńcze wybryki.

„Alladyn”- to egzotyczne imię nosi koń, który najlepsze cechy przejął z ras heflinger i fryz. Ten młodzieniec o dostojnym wyglądzie przykuwa uwagę swoim paradnym krokiem. Cieszy nie tylko oko, ale też potrafi nadać zaprzęgowi iście czarodziejski dynamizm.

… i zaprezentować bryczki do Państwa dyspozycji

Wagonetta Picollo- komfortowy wóz wycieczkowy mieszczący do 10 osób. Resorowana, wyposażona w hamulce i oświetlenie. Komfort jazdy podnoszą dodatkowe oparcia, oraz plandekowanie dostosowywane do warunków atmosferycznych. Picollo to „okręt flagowy”,  naszej floty, a jego lakier lśni nowością.

Wolant typu Millord- to niemiecki XIX-to wieczny, odkryty powóz z duszą. Precyzja i estetyka wykonania nadal zachwycają, Wszelkie prace renowacyjne zostały ograniczone do minimum, by można  było cieszyć się wygodnym, oryginalnym powozem, podczas kameralnych przejażdżek.

ZAPRASZAMY
Gwieździn 24
77-304 Rzeczenica
tel.: +48 530 296 960
biuro@konierowo.pl